Yataklı Kanepe

Hakkımızda


0 850 346 54 74


Yataklı Kanepe Modelleri

Yataklı kanepe modelleri ve fiyatları için Modeller sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tıklayın modellere ve fiyatlara göz atın.

Yataklı kanepe firması olarak İstanbul ve Kayseri illerinde üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz % 100 Türk malı olup sadece Türkiye sınırları içerisinde değil başta Almanya olmak üzere bütün Avrupa ülkelerinde hizmet vermektedir. Firmamız 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü ilçesinde kuruldu. 2012 yılında Minder.im markası ile kurulan firma armut koltuk ve puf koltuk üretimi ile üretim hayatına başladı. Türkiye'de aktif e-ticaret sitelerinde sırası ile Hepsiburada.com, n11.com, evmanya.com, dekorozon.com, altıncı cadde ve dekoro.com.tr sitelerinde yer aldı. 2015 yılından itibaren başta kanepeler olmak üzere üretilen bütün ürünler Avrupa'ya ihraç olmaya başladı. Şu anda Türkiye ile birlikte Almanya, İspanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkelerine toptan kanepe satışları başladı. 2016 yılında Avrupa piyasasında en büyük firma olma vizyonu ile yola çıkan firma her geçen gün hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır. Bir Türk firması olarak Türkiye'de yapılan ürünlerin kalitesini tüm dünya görmektedir.

Bütün Ürünlerimiz

Dekoro

Bir kahvemizi içmeye bekleriz...

Dekoro olarak sadece katlanır yatak değil aynı zamanda ucuz kanepe, toptan kanepe, armut koltuk, puf koltuk, kanepe kasası, sandalye, strafor boncuk ve minder çeşitleri ile de hizmet veriyoruz. Kafanıza takılan bütün sorular veya merak ettikleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yataklı Kanepe Firmamız tescilli DEKORO markasıdır. Ürünlerin resimleri izinsiz kullanılamaz.