Kanepe

Yataklı Kanepe

Kanepe

Hızlı İletişim İçin: 0 850 346 54 74

Her Yerde Kullanılan 5 Yataklı Kanepe ModeliKalite ve ucuz özelliklerini bir arada arayanlar için düşünülmüş kanepe modelleri firmanın resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve ebatlarda tasarlanan bu modellerin tamamı beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır.


Futon Kanepe Modelleri


Bu kanepeler ilk bakışta sıradan gelse de birçok özelliği aynı anda barındırmaktadır. İster yer yatağı, ister yer minderi, ister kanepe, ister sırt minderi, ister yatak olarak kullanabileceğiniz özellikli kanepelerdir. Farklı renk ve ebatlarda üretilen bu kanepeler için firma ile irtibata geçip toptan satış avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Futon Kanepe Modelleri

Ucuz Yataklı Kanepe Modelleri


Oldukça basit görünüşünün altında yatan mükemmel özellikler sayesinde bu kanepelere asla hayır diyemezsiniz. Yatak özelliğinin olması hem oturma hem de uyuma ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı renklerde ve ebatlarda tasarlanan bu modelleri her amacınız için kullanabilirsiniz. Konforu görünüşünde gizli bu kanepe modelleri için firma ile iletişime geçmelisiniz.


Ucuz Yataklı Kanepe

Yataklı Kanepe Modelleri


Oldukça şık görünümü ile her mekâna uyum sağlayacak bu kanepe modelleri İstanbul ve Kayseri üretim tesislerinde birinci sınıf kalite ile üretilmektedir. Kaliteli işçiliği kumaşın dokusunda rahatlıkla hissedebilirsiniz. Yatak olabilme özelliği sayesinde iki kişi rahatlıkla yatabilir. Evinizdeki yatağınızı arattırmayacak bu kanepeler uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.


Yataklı kanepe modelleri

Ucuz ve Kaliteli Yataklı Kanepe Modelleri


Hem ucuz hem de kalite arayışına girdiyseniz firmanın modellerini tek tek incelemelisiniz. Hem bütçenize hem de gözünüze hitap edecek bu kanepeler oldukça ergonomiktir. Kullanımı basit temizliği de bir o kadar kolaydır. Leke tutmayan özellikleri sayesinde her evin ya da ofisin vazgeçilmez mobilyaları arasına girmektedir.


Kaliteli Yataklı Kanepe

Toptan Yataklı Kanepe Modelleri


Firma üretim tesislerinde her gün yüzlerce kanepe üretimi yapmaktadır. Toptan alımlarda bir hayli uygun olan kanepeleri her mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmanın müşterilerine sağladığı kaliteli işçilik, uzun ömürlü kanepe ve ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanmak için iletişime geçmeniz yeterlidir. Uygun fiyat garantisi verebilen firma beklentilerinizi karşılama konusunda da bir hayli profesyoneldir. 0 850 346 54 74 numaraları telefonu ya da info@dekoro.com.tr adresine mail atarak sipariş verebilir ya da fiyat teklifi alabilirsiniz.


Toptan Yataklı Kanepe


Hepsiburada Fiyatları: hepsiburada.com
N11 Fiyatları: n11.com
Evmanya Fiyatları: evmanya.com


Alakalı Aramalar: yataklı kanepeler, yatak olan kanepeler, ofis için yataklı kanepe

En Son Yazılar

En Rahat 10 Yataklı Kanepe


En Rahat 10 Yataklı Kanepe Modeli

Her Eve Uygun Yataklı Kanepe Takımı Modelleri

Her Eve Uygun Yataklı Kanepe Takımı Modelleri

N11, Hepsiburada, Evmanya Yataklı Kanepe Modelleri ve Fiyatları

N11, Hepsiburada, Evmanya Yataklı Kanepe Modelleri

Yataklı Kanepe İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri

İstanbul ve Kayseri Toptan Yataklı Kanepe Firmaları

İstanbul ve Kayseri Toptan Yataklı Kanepe Firmaları

Her Yerde Kullanılan 5 Yataklı Kanepe Modeli

5 Yataklı Kanepe Modeli

En Ucuz Yataklı Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatlar

Modeller ve Fiyatlar

Yataklı Kanepe Modelleri

Yataklı Kanepe Modelleri

Yataklı Kanepe firması olarak tescilli DEKORO markasıyız. Ürünlerin resimleri izinsiz kullanılamaz.