Yataklı Kanepe

Yataklı Kanepe Modelleri


0 850 346 54 74Her Eve Uygun En Rahat ModellerTarihçesine bakarsak; bağdaş kurulan sedirden başlayarak günümüz teknolojisinde yaratılan çok çeşitli kanepelere kadar tüm modeller rahatlık ve sağlık baz alınarak oluşturulmuş ve geliştirilmiştir.

Düz bir zemine oturmak dinlenme konforu açısından yetersizdir. Oturulan düzlemin kan dolaşımını kolaylaştıracak bir yumuşaklıkta olması, omurgadaki basıncı azaltmak için sırtın bir yere dayanması kol ağırlıklarının kolçak, yastık gibi bir yere aktarılması gerekir.

Ölçü, biçim ve süsleme bakımından son derece dengeli ve uyumlu görünüş tercih edilir. Örneğin; 1750 yıllarına doğru Osmanlı denilen sedirler, iki baş uçlu hasır örgülü kanepe divanlar moda olmuştur.

Günümüze gelirsek; yaşam alanlarınızı konforlu ve şık hale getirmek mobilya seçimlerinizden de geçer. Geçmişte olduğu gibi renk, kumaş, iskelet yapısı, elips arkalıklar, nakışlı dikey çubuklar, kavisli kolçaklar ve silindirik konik ayaklar, ahşap gibi birçok özellik aradığınız estetik ve konforu sağlar. Özellikle yataklı kanepe modellerinde öncelikle ihtiyacınızı belirlemek konforunuz için rahat bir uykunun anahtarıdır.

Hem oturma koltuğu hem yatak olarak kullanılacak bir ürün için işte size ipuçları!

Ürün yatak olduğunda sırt minderleri sayesinde iki kişilik uzanma koltuğu olarak da kullanılabilir mi?

Ürün demonte olarak gönderildiğinde monte yapabilir misiniz?

Ve sizin bu özelliğe ihtiyacınız var mı?

İhtiyacınızı tespit etmek için sorular çoğaltılabilir. Size önerimiz özellikle yatak olarak da kullanılabilecek bir ürüne ihtiyacınız var ise vücut kitle endeksinize "boyunuz ve kilonuz" dikkate alarak bir ürün seçmeniz yönündedir. Vücut yapınızdaki farklılıklara ve yatış pozisyonlarına göre hissedilen konfor değeri farklılık gösterebilir. Dayanıklı ve kolay temizlenebilme özelliği bir başka öncelikli konu olmalıdır. Yüksek ayak temizlik açısından size mutlaka bir avantaj sağlayacaktır. Onlarca modelden biri mutlaka hem estetik ihtiyacınızı hem de konforunuzu karşılayacaktır.

Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlaşma ile koltuk modellerinde her geçen gün ürün yelpazesine yenileri katılmaktadır.

Yataklı Kanepe Tescilli DEKORO markasıdır. Ürünlerin resimleri izinsiz kullanılamaz.